Sorumluluklarımız ve sorumluluklarınız

            1-  Kumru Sitesi'nin tüm hakları Bekir Akkaya' ya aittir.
          2- 'Kumru sitesi'nde yayınlanan bütün  dokümanlarla gelebilecek olası virüslerin bilgisayarınıza vereceği zarardan veya dosyaların, programların yanlış kullanımından doğacak zararlardan Kumru sitesi sorumlu değildir. Bu nedenle  Kumru sitesi'nden indirmiş olduğunuz dökümanları virüs taramanızdan geçirmeniz tavsiye olur.
          3- İnternetin anlamı global paylaşımdır ve bu bağlamda Kumru sitesi Internet üzerinde dünyanın dört bir köşesinden yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir,. siteye yollanmış ve kontrol süzgecimizden kaçmış olası hack, crack, adult, siyasi ve yasadışı dökümanlardan, mesajlardan veya yazılardan dokümanı yollayan şahıs sorumlu olup oluşabilecek zararlarda Kumru sitesi hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez.
           4- Kumru sitesi'nde yayınlanmak üzere gönderilen dokümanlar uygun görülmediği taktirde gerekçe gösterilmeksizin yayınlanmayabilir veya yayından kaldırılabilir.
           5-  Kumru sitesi' nin güncellenmesi tasarım değişikliği ve bölüm ekleme, çıkarma hakkı Bekir Akkaya'ya ait olup istediği an güncelleme ve değişikliğe gidebilir.
            6- Kumru sitesi KUMRU , FİZME ve KUMRU'NUN KÖYLERİNE yönelik hizmet amacı ile kullanıcılara açık olarak kurulmuş olup doküman sıkıntısı çekilmesi, mali problemler gibi durumunda şartlar gerektirdiğinde ileride üyelik sistemine çevrilebilir.
            7- Kumru sitesi' nin alan sponsorluğu Mehmet Arşin  tarafından karşılanmakta olup Bekir Akkaya'nın editörlüğünde ve sorumluluğunda devam etmektedir. 
           8- Kumru sitesi 'ne yollanan dokümanların site ziyaretçilerinin hizmetine açılacağının bilincinde olmanız gerekmektedir. Sitede yayınlanan yazılar, fotoğraflar ve her türlü dokümanlar site sorumlusu tarafından uygun ve hizmete yönelik kullanılabilir.
          9- Kumru sitesinde yayında olan dokümanların, yayından kaldırılması, doküman sahibi istese dahi Kumru sitesinin sorumluluğunu üslenen Bekir Akkaya uygun gördüğü durumlarda yapılır.
        10- Kumru sitesi yollanan dokümanları uygun gördüğü durum ve şekilde kullanma yetkisine sahiptir.
        11- Kumru sitesi'ne yollanan dokümanların dokümanı yollayan mail ve kişiye ait olduğu kabul edilir ve kendisine ait olmayan dokümanları yollayanların yükümlülükleri Kumru sitesi tarafından kabul edilmez.
      12- Kumru sitesi'nde yayınlanan dokümanlar doküman sahibinin yolladığı siteler haricinde başka sitelerde kullanılamaz.                                                                                                                           
        13. Kumru Sitesinde Yayınlanan yazı ve dokümanlar Bekir Akkaya'dan izinsiz ve kaynak gösterilmeden hiç bir yerde yayınlanamaz.
        14-Kumru sitesi ziyaretcileri ve doküman yollayanlar bu kuralları onaylamış kabul edilir.
                                                                 Kumru Sitesi-kumru.org

Kumru Sitesi -2002-© http://www.kumru.org