kurallar

1- Kumru.org sitemizde oluşabilecek psikolojik baskı ve cinsel içerikli konuşma ihtimallerine karşın 18 yaş altındakilerin bulunması Kesinlikle YASAK tIR…

2- Kumru.org Sitemizde skypee adresi vermek ve telefon numarası vermek yasaktır.

3- Kumru.org de küfürlü konuşmalar ve argo konuşmalar yasaktır, yasağa uyulmadığı takdirde komut kullanılır.

4- Kumru.org de Yazdığınız veya söylediğiniz sözlerden sizler sorumlusunuz. Bu gibi durumlarda yetkililer sorumlu değildir.

5- Kumru.org Sohbet Sitemizde huzur kaçırıcı sözler, ortam bozma gibi hareketler yasaktır. Kişi uyarılır daha sonra ise gerekli komut kullanabilir.

6- Kumru.org Sohbet odalarımız da Yetkililere hakaret eden, küfür eden ve uygunsuz polemiğe giren kullanıcı, misafirler siteden uzaklaştırılır.

7- Kumru.org Adminlik Ve @ Alımı konularına sorumlu kişiler bakmaktadır. Sorumlu kişiden harici görüşmelerinizle sitemizin bir alakası yoktur.

8- Kumru.org Sohbet Odalarinda Kabalık, Görgü, Ahlak dışı yazılar silinir ve o kişi siteden uzaklaştırılır. Bu gibi sözler kullanmak yasaktır.

9- Kumru.org de Kayıtlı Üye adınızın şifresini hiç bir kimse ile paylaşmayınız! Bu gibi durumlardan sitemiz mesgul değildir.

10- Kumru.org Sohbet ortamını, düzenini bölecek derecede Flood atmak, Animasyonlar atmak yasaktır.

11- Kumru.org uygunsuz bir şekilde görüntü Resmi vermek kesinlikle yasaktır. Bu tür misafirler siteden sınırsız uzaklaştırılır.

12- Kumru.org Sohbet Sitemizde Devlet büyüklerimize, dini inanışlarımıza rencide edicek hakaret boyutuna vardıran kişiler uzaklaştırılır. Bu tür yazılar ve sesli konuşmalar yasaktır.

13- Kumru.org Sohbet Odalarimizda Her odanın kendisine özel founderi vardır, bu founderi dışına çıkma yasaktır, bu nedenle uyarı aldığınız zaman founderinize uyum sağlayınız.

14- Kumru.org Sohbet odalarinda Küfürlü rumuz/ nick reklam içerici rumuzlar girmek vede kayıt olmak yasaktır.

15- Kumru.org sohbet odalarinda Oto mesaj içerikli programlar kullanmak, Sürekli olarak aynı Mesajı, Aynı yazıyı yollamayınız, Yasaktır.

16- Kumru.org de Başkasına ait olan yazıları/ görüntüleri kayıt etmeyiniz. Bu durumda siteden sınırsız uzaklaştırma alırsınız.

17- Kumru.org Sohbet Odalarinda Kuralları ihlal eden birisi ile polemiğe girmeyiniz. Bu tür durumlarda Yetkili mercilere şikayetlerinizi bildiridiniz. Haksız duruma düşmemeniz için bunu yapmalısınız.

18- Kumru.org Sohbet Yetkililer hakkında yada kullanıcılar hakkında direk olarak suçlamalarda bulunamazsınız. Delillerinizle Özel isteyerek şikayetinizi bildirebilirsiniz.

19- Kumru.org Sohbet Odalarinda Kullanıcıların vede misafirlerin yapmış vede işlemiş olduğu sorun ve problemlerden sitemiz sorumlu tutulamaz. Olay ve sorun Yöneticilere ulaştığı takdirde sorun kısa süre içerisinde çözülür. İşlemler başlar.

20- ALTIN KURALLAR

www.Kumru.org Burada Ana Bacı SOHBET’i yapma.
www.Kumru.org Burada IRKÇILIK SOHBET’i yapma.
www.Kumru.org Burada REKLAM FILAN SOHBET’i yapma.
www.Kumru.org Burada KÜFÜR MUFUR SOHBET’i yapma.
www.Kumru.org Burada Siyaset SOHBET’i yapma.
www.Kumru.org Burada Politika SOHBET’i yapma.
www.Kumru.org Burada Para – Pul SOHBET’i yapma.

www.Kumru.org [Sadece SOHBET YAP] Başka Bir şey yapma

Dikkat: Sohbet’e bağlantı kuran tüm Misafirler/Kullanıcılar üst bölümde yazılı olan kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır. “Ceza” uygulandıktan sonra herhangi bir mazeret kabul edilmeyecektir.